Novinky v Lepšej Obci: Prehľadná registrácia a zmena hesla

Lepšia Obec sa vyvíja aj vďaka vám – jej používateľom, zapojeným mestám a obciam. V Rescu sme vypočuli všetky vaše pripomienky, ako by mala aplikácia vyzerať a fungovať. Výsledkom je zmena registračného formulára a pribudla aj veľmi dôležitá funkcionalita – obnova zabudnutého hesla.

Prevedieme vás krok za krokom novou registráciou a obnovou hesla. Celá registrácia je jednoduchá, rýchla a v neposlednom rade aj s novým dizajnom. 😊

Kde Lepšiu Obec nájdem?

Lepšiu Obec, rovnako ako aj všetky ďalšie aplikácie od firmy Resco, nájdete jednoducho na App Store alebo Google Play. Stačí do vyhľadávania zadať „Lepšia Obec“ a aplikáciu si stiahnuť.

Nový zoznam miest

Pri prvom spustení vás aplikácia vyzve vybrať si samosprávu, v ktorej žijete a s ktorou chcete komunikovať. Vďaka tomu získate prístup priamo do upravenej verzie aplikácie pre vašu obec a budete môcť zadávať podnety, sledovať mestské oznamy, noviny, správy… Jednoducho všetko, čo sa vaše mesto rozhodne do aplikácie Lepšia Obec pridať.

Zmena zabudnutého hesla

Po potvrdení výberu vášho mesta dostanete možnosť prihlásiť sa. V prípade, ak ste už Lepšiu Obec predtým používali a nainštalovali ste si ju na nové zariadenie, stačí vyplniť prihlasovacie údaje.

Rovnako sa vám zobrazí možnosť obnovy zabudnutého hesla. Po kliknutí na „Zabudol som heslo“ budete presmerovaní na stránku pre obnovu hesla. Vyzve vás, aby ste zadali svoje prihlasovacie údaje – v tomto prípade e-mail, ktorým sa do Lepšej Obce prihlasujete. Naň následne obdržíte link s možnosťou nastavenia nového hesla.

Nová registrácia

Ak ste ešte doteraz aplikáciu Lepšia Obec nepoužívali, je potrebné sa pri prvom spustení zaregistrovať. Po výbere mesta kliknete na možnosť „Registrovať“ a následne zadáte svoj e-mail. Naň vám príde overovací registračný kód, ktorý vložíte do aplikácie. Následne vyplňte svoje osobné údaje a zvoľte si heslo. Potvrďte súhlasy o ochrane osobných údajov a dajte „Pokračovať“. Aplikácia sa zosynchronizuje, načíta údaje vášho mesta a môžete ju začať ihneď používať.

 

Hotovo!

Na úvodnej obrazovke nájdete základné funkcionality prispôsobené potrebám vašej samosprávy. Po zakliknutí položiek z hlavného menu si môžete prezrieť už nahlásené podnety alebo pridať svoj vlastný.

Blog

Novinky z oblasti inovácií a technológií

Chránime vás aj pomocou aplikácie Lepšia Obec!

Chránime vás aj pomocou aplikácie Lepšia Obec!

Viac
Mesto je dobre<br>zabehnutá firma, ktorá potrebuje byť smart

Mesto je dobre
zabehnutá firma, ktorá potrebuje byť smart

Viac
Návod: Ako prvýkrát spustiť aplikáciu Lepšia obec

Návod: Ako prvýkrát spustiť aplikáciu Lepšia obec

Viac