SENEC

SENEC

Aj obyvatelia Senca sa môžu presvedčiť, ako jednoducho a efektívne Lepšia obec funguje. Mesto využíva aplikáciu pre občanov aj na zasielanie notifikácií o výpadku elektriny, odstávky vody, plynu, či iných dôležitých udalostí v meste. Smart riešenie z dielne Resco hodnotia ako efektívnejší spôsob komunikácie s mestom.

LIKAVKA

LIKAVKA

Obec v Žilinskom kraji s vyše 3000 obyvateľmi si zaslúžila prívlastok Smart. O zavedenie systému Lepšej Obce sa pričinili aj víťazi študentskej súťaže MADhack 2018, ktorých výherná práca ponúkla alternatívu riešenia problému s verejným osvetlením v obci.

ŽIAR NAD HRONOM

ŽIAR NAD HRONOM

Implementácia komplexného systému Lepšej obce funguje v rámci samosprávy mesta Žiar nad Hronom. Mestský úrad využíva naše smart riešenie na manažment podnetov a efektívnejšie riadenie agendy spojenej so službami pre verejnosť, čím uľahčuje prácu pracovníkov úradu.

Máte aj vy záujem o Lepšiu Obec?

PETRŽALKA

PETRŽALKA

Mestská časť Bratislavy s najväčším počtom obyvateľov prijala smart systém Lepšej Obce na správu agendy jej samosprávy. Všetku potrebnú dokumentáciu a riadenie spolupráce s dodávateľmi teraz zastreší komplexné CRM cloudové riešenie z dielne Resco. Prijatie Lepšej Obce v Petržalke je ďalším dôkazom toho, že náš systém je plne prispôsobiteľný požiadavkám každej obce.

GAJARY

GAJARY

Obec Gajary v okrese Malacky dokáže rýchlo a efektívne reagovať na aktuálne potreby svojich občanov. Bez komplikácií zvládla aj elektronizáciu úradnej agendy, k čomu si vybrali spoľahlivého partnera, a to technológiu Lepšej Obce.

SENICA

SENICA

Senica sa rozhodla vykročiť na cestu digitalizácie a má potenciál využívať riešenie Lepšej Obce naplno. Medzi jej obyvateľmi sa plynulo integruje naša občianska aplikácia na podávanie podnetov a CRM systém prechádza interným testovaním. Ako prvé mesto v Trnavskom kraji tak rozbehne efektívnu komunikáciu s občanmi aj elektronicky.

ZBOROV

ZBOROV

Užívateľsky prijateľné a nenáročné rozhranie systému Lepšej Obce sa stretlo s pozitívnymi ohlasmi aj medzi obyvateľmi obce Zborov na východnom Slovensku. Inštalovaná aplikácia umožňuje občanom sledovať priebeh riešenia nahláseného podnetu, zároveň získať upozornenie na výslednú nápravu.