RUŽINOV

RUŽINOV

Bratislavská mestská časť Ružinov má k svojim obyvateľom naozaj blízko. Vďaka aplikácii Lepší Ružinov sú obyvatelia prepojení priamo so svojím úradom – získavajú informácie o plánovaných podujatiach, upozornenia na aktuálne dianie, odkazy na dôležité telefónne čísla, a zároveň im aplikácia poskytuje priestor na ich vlastné podnety.

SENEC

SENEC

Aj obyvatelia Senca sa môžu presvedčiť, ako jednoducho a efektívne Lepšia Obec funguje. Mesto využíva aplikáciu pre občanov aj na zasielanie notifikácií o výpadku elektriny, odstávky vody, plynu, či iných dôležitých udalostí v meste. Smart riešenie z dielne Resco hodnotia ako efektívnejší spôsob komunikácie s mestom.

LIKAVKA

LIKAVKA

Obec v Žilinskom kraji s vyše 3000 obyvateľmi si zaslúžila prívlastok Smart. O zavedenie systému Lepšej Obce sa pričinili aj víťazi študentskej súťaže MADhack 2018, ktorých výherná práca ponúkla alternatívu riešenia problému s verejným osvetlením v obci.

ŽIAR NAD HRONOM

ŽIAR NAD HRONOM

Implementácia komplexného systému Lepšej Obce funguje v rámci samosprávy mesta Žiar nad Hronom. Mestský úrad využíva naše smart riešenie na manažment podnetov a efektívnejšie riadenie agendy spojenej so službami pre verejnosť, čím uľahčuje prácu pracovníkov úradu.

Máte aj vy záujem o Lepšiu Obec?

PETRŽALKA

PETRŽALKA

Mestská časť Bratislavy s najväčším počtom obyvateľov prijala smart systém Lepšej Obce na správu agendy jej samosprávy. Všetku potrebnú dokumentáciu a riadenie spolupráce s dodávateľmi teraz zastreší komplexné CRM cloudové riešenie z dielne Resco. Prijatie Lepšej Obce v Petržalke je ďalším dôkazom toho, že náš systém je plne prispôsobiteľný požiadavkám každej obce.

GAJARY

GAJARY

Obec Gajary v okrese Malacky dokáže rýchlo a efektívne reagovať na aktuálne potreby svojich občanov. Bez komplikácií zvládla aj elektronizáciu úradnej agendy, k čomu si vybrali spoľahlivého partnera, a to technológiu Lepšej Obce.

SENICA

SENICA

Senica sa rozhodla vykročiť na cestu digitalizácie a má potenciál využívať riešenie Lepšej Obce naplno. Medzi jej obyvateľmi sa plynulo integruje naša občianska aplikácia na podávanie podnetov a CRM systém prechádza interným testovaním. Ako prvé mesto v Trnavskom kraji tak rozbehne efektívnu komunikáciu s občanmi aj elektronicky.

ZBOROV

ZBOROV

Užívateľsky prijateľné a nenáročné rozhranie systému Lepšej Obce sa stretlo s pozitívnymi ohlasmi aj medzi obyvateľmi obce Zborov na východnom Slovensku. Inštalovaná aplikácia umožňuje občanom sledovať priebeh riešenia nahláseného podnetu, zároveň získať upozornenie na výslednú nápravu.

KALNÁ NAD HRONOM

KALNÁ NAD HRONOM

Na spokojnosti občanov záleží aj obci Kalná nad Hronom v Levickom okrese. Digitalizácia obce umožnila miestnym obyvateľom zdieľať svoje podnety prostredníctvom mobilnej aplikácie Lepšia Obec a podieľať sa tak na zlepšení života v nej.