Chránime vás aj pomocou aplikácie Lepšia Obec!

Záleží nám na bezpečnosti našich miest, obcí a celého Slovenska. Preto sme sa rozhodli pridať do občianskej aplikácie Lepšia Obec kontrolný dotazník, ktorý pomôže určiť, či trpíte príznakmi COVID-19 a mali by ste rýchlo vyhľadať lekársku pomoc.

Dotazník vznikol ako naša snaha pomôcť aj našim partnerom a zákazníkom mimo hraníc Slovenska. Na jeho tvorbe sa podieľalo niekoľko lekárov a výskumníkov z odboru medicíny a biochémie. Je ľahko použiteľný a pomôže zorientovať sa v sieti príznakov a možných vplyvov ohrozenia.

Dotazník má čisto informatívny charakter a neslúži ako náhrada návštevy lekára. Nenahrádza konzultáciu s lekárom alebo diagnostiku. Zároveň slúži len a výhradne občanom a je úplne anonymný. Dáta, ktoré do dotazníka občan vyplní, sa nikam neukladajú a nezdieľajú sa so žiadnou treťou stranou. Vidí ich len užívateľ a po zatvorení dotazníka sa vyplnené dáta nenávratne vymažú.

Použitie dotazníka je jednoduché a intuitívne, nie je potrebná žiadna ďalšia inštalácia. Nájdete ho priamo v občianskej aplikácii vášho mesta alebo obce, ktoré používajú softvér Lepšia Obec.

Veríme, že aj touto cestou pomôžeme Slovensku v boji s COVID-19.

 

Dáta z dotazníka nie sú zbierané a prístupné žiadnej ďalšej strane. Dotazník nenahradzuje konzultáciu s lekárom.

Blog

Novinky z oblasti inovácií a technológií

Novinky v Lepšej Obci: Prehľadná registrácia a zmena hesla

Novinky v Lepšej Obci: Prehľadná registrácia a zmena hesla

Viac
Mesto je dobre<br>zabehnutá firma, ktorá potrebuje byť smart

Mesto je dobre
zabehnutá firma, ktorá potrebuje byť smart

Viac
Návod: Ako prvýkrát spustiť aplikáciu Lepšia obec

Návod: Ako prvýkrát spustiť aplikáciu Lepšia obec

Viac