Návod: Ako prvýkrát spustiť aplikáciu Lepšia obec

V Rescu dobre vieme, že ak chceme, aby sa aplikácia používala, musí byť hlavne jednoduchá a prehľadná. Presne tak sme vytvárali aj aplikáciu Lepšia Obec. Preto je jej inštalácia a spustenie skutočne jednoduché. Zaberie vám to len 2 minúty a zvládnete to aj sami!

Ak by ste však mali nejaké otázky, pomôžte si našim nasledovným návodom:

 Kde Lepšiu obec nájdem?

Lepšiu obec, rovnako ako aj všetky ďalšie aplikácie od firmy Resco, nájdete jednoducho na App Store alebo Google play. Stačí do vyhľadávania zadať Lepšia obec a kliknúť na INŠTALOVAŤ. Následne sa spustí inštalácia samotnej aplikácie. Stačí chvíľku počkať a následne aplikáciu z vášho mobilu spustiť.

Výber mesta

Keď máte aplikáciu nainštalovanú a spustenú, je potrebné ju správne nastaviť. Inak by ste nevideli a nemohli pridávať podnety do mesta, v ktorom žijete. Zo zoznamu miest si preto vyberte to, kde bývate a ktorého podnety a oznamy chcete vidieť a nahlasovať.

Mestá, pri ktorých svieti zelená bodka, sú aktívne a Lepšia obec v nich bola nasadená a je plne funkčná. Váš podnet tak príde priamo na mestský úrad a vy budete mať prehľad či a ako je riešený. Na to vám poslúžia push-up notifikácie priamo vo vašom mobile a sledovanie stavu vášho alebo iného, obľúbeného podnetu. Ale o tom neskôr.

Registrácia

Po výbere mesta sa vám otvorí možnosť registrácie. Ňou sa vám sprístupní verzia aplikácie pre vaše mesto s jeho podnetmi a oznamami. Vyplňte svoje meno, priezvisko, email a heslo. Na záver si prečítajte a potvrďte súhlas s ochranou osobných údajov a celú registráciu potvrďte stlačením tlačidla REGISTROVAŤ.

Aplikácia sa synchronizuje s verziu vášho mesta a vy ju môžete začať naplno používať!

Hotovo!

V správne nastavenej aplikácii vidíte v pravom hornom rohu meno svojho mesta alebo obce. Po rozkliknutí rôznych funkcii si môžete prezrieť už nahlásené incidenty, alebo pridať svoj vlastný. Návod krok za krokom ako pridať vlastný podnet a sledovať ho, sa dočítate v najbližšom blogu.

Blog

Novinky z oblasti inovácií a technológií

Novinky v Lepšej Obci: Prehľadná registrácia a zmena hesla

Novinky v Lepšej Obci: Prehľadná registrácia a zmena hesla

Viac
Chránime vás aj pomocou aplikácie Lepšia Obec!

Chránime vás aj pomocou aplikácie Lepšia Obec!

Viac
Mesto je dobre<br>zabehnutá firma, ktorá potrebuje byť smart

Mesto je dobre
zabehnutá firma, ktorá potrebuje byť smart

Viac